,

Архивска кутија средна димензија


-димензија 360х260х130 mm

-облепена со лепенка во  боја 2mm

-со капак и врвка за врзување

-Архивска кутија средна димензија

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Архивска кутија средна димензија”

Сеуште нема коментар за овој производ