,

Архивска кутија еколошка


-димензија 360х260х130 mm

-облепена со еко лепенка во боја 2mm

-со капак и врвка за врзување

 

-Архивска кутија мала димензија еколошка

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Архивска кутија еколошка”

Сеуште нема коментар за овој производ