,

Апарат за етикети М-550


-компактибилен со етикети EDERMAN

-изработен од пластика

-користи мастило за отпечаток на етикетите

-Апарат за етикети М-550

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Апарат за етикети М-550”

Сеуште нема коментар за овој производ