, ,

Папка со прегради DELI 38151


изработена од тврда мат пластика
пластична рачка
пластичен механизам за затварање со ластик

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка со прегради DELI 38151”

Сеуште нема коментар за овој производ