Џогер со сунѓер


-алуминиумска рачка

-механизам за истиснување вода

-син сунѓер со голем капацитет на впивање

-Џогер со сунѓер

Шифра: 2347 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Џогер со сунѓер”

Сеуште нема коментар за овој производ