– комбинација од пластика и метал

– столна, принцип на притисок

– муниција 23/6, 23/17 до 120 листа

Шифра: 1013 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI E0386”

Сеуште нема коментар за овој производ