,

Тефтер А5 POWER NOTE


-тефтер со футрола и power bank со моќност од 4000 mAh

-USB кабел и држач за мобилен

-Тефтер А5 POWER NOTE

Шифра: 2414 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Тефтер А5 POWER NOTE”

Сеуште нема коментар за овој производ