Вреќа за медицински отпад


-димензија 500 x 700 cm

-наменета исклучиво за медицински отпад

-жолта боја

-Вреќа за медицински отпад

Шифра: 0469 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Вреќа за медицински отпад”

Сеуште нема коментар за овој производ