Брисачи за раце 1/2


-сет од два бришачи

-двослојна хартија

-со дупка за поставување на држач

-Брисачи за раце 1/2

Шифра: 0006 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Брисачи за раце 1/2”

Сеуште нема коментар за овој производ